Корзина
176 отзывов
УкраинаХарьковская областьХарьковпр. Московский
+380981061133
+380661081133
+380981061133
Игрофишка Интернет - магазин настольных игр и спортивных товаров
Корзина

Настольная игра Rurik: Боротьба за Київ (Рюрик Борьба за Киев)

-17%
Настольная игра Rurik: Боротьба за Київ (Рюрик Борьба за Киев), фото 2
Настольная игра Rurik: Боротьба за Київ (Рюрик Борьба за Киев), фото 3
Настольная игра Rurik: Боротьба за Київ (Рюрик Борьба за Киев), фото 2
Настольная игра Rurik: Боротьба за Київ (Рюрик Борьба за Киев), фото 2
Настольная игра Rurik: Боротьба за Київ (Рюрик Борьба за Киев), фото 3
  • Настольная игра Rurik: Боротьба за Київ (Рюрик Борьба за Киев), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

   Землі Київської Русі переживають буремні часи після смерті Володимира Великого в 1015 році. Народ потребує правителя, здатного надихати й вести за собою. В ролі одного з дітей Володимира ви втягнуті в запеклу боротьбу і прагнете перемогти суперників та стати наступним Великим Київським Князем чи Княгинею.

   «Rurik: Боротьба за Київ» – це стратегічна настільна гра для 1-4 гравців в антуражі середньовіччя, що пропонує абсолютно нову механіку аукціону з управлінням ресурсами та контролем територій. Станьте однією з восьми історичних постатей з унікальними властивостями. Щоб претендувати на Великий Княжий Стіл, потрібно всебічно розвиватися. Захоплюйте землі, споруджуйте будівлі, збирайте подать та здійснюйте свої великі задуми!
 


   Київська Русь була середньовічною державою, з якої взяли початок багато східноєвропейських країн. Династія Рюриковичів правила Київською Руссю з дев’ятого по тринадцяте століття, допоки держава не була знищена, головним чином, через міжусобні суперечки та зовнішні вторгнення. Наприкінці десятого століття Володимир Великий об’єднав Київську Русь та зміцнив її кордони. Він помер у 1015 році, залишивши по собі багато синів, котрі правили своїми містами. Але кожен з них прагнув більшого – заявити своє право на титул Великого Князя Київського. Врешті-решт між дітьми Володимира Великого розпочалася війна, що тривала десятиліттями…

   Володимир Великий мав багато дружин, дюжину синів та півдюжини дочок. Існують деякі суперечливі факти щодо його дітей, а також ведуться суперечки щодо справжнього батьківства деяких із них. Борис вважався спадкоємцем Великого Княжого Столу і користувався великою повагою за військові здібності та благородне правління. Втім, Бориса, Гліба та Святослава було жорстоко вбито під час внутрішньої боротьби, що почалася після смерті Володимира. Деякі джерела стверджують, що братів убив Ярослав Мудрий, але більшість істориків сходяться на тому, що справжнім убивцею був Святополк Окаянний. Пізніше Борис та Гліб були канонізовані Православною Церквою. Ярослав став Великим Князем Київським, але навіть тоді змушений був погодитись на розподіл земель із Мстиславом, якого не зміг перемогти.

   Дві землі – Новгород та Київ – мали особливе значення в історії Київської Русі. Новгород був найбільшим містом та торговим осередком на півночі. Незважаючи на те, що Новгородом правив Ярослав Мудрий, це була радше республіка, оскільки громадяни Новгорода мали право змістити правителя, якого вважали негідним, та передати владу в руки іншого вельможі за власним бажанням. Київ – одне з найстаріших міст в Європі. Завдяки своєму розташуванню на головних торгових шляхах Київ процвітав як осередок торгівлі між Візантійською Імперією та Скандинавією.
   У грі «Rurik: Боротьба за Київ» ви берете на себе роль князя чи княгині, щоб, заручившись підмогою війська та радників, заявити про своє право на Великий Княжий Стіл. Кожен князь уособлює собою історичну постать. Князі володіють додатковими навичками, які застосовуються на їхніх землях. Більшість їхніх унікальних здібностей засновані на історичних відомостях про них.

   Ігрова партія триває чотири раунди. Наприкінці четвертого раунду відбувається підрахунок переможних балів. Гравець із найбільшою кількістю балів стає переможцем та новим правителем Київської Русі

   Кожен раунд складається з трьох фаз:

1. Фаза Планування.

Починаючи з першого гравця і рухаючись за годинниковою стрілкою, кожен з гравців розміщує одного зі своїх Радників на одній із шести колонок поля Планування Дій. Так продовжується, допоки всі гравці не розмістять усіх своїх Радників.

2. Фаза Дій.

Починаючи з першого гравця і далі за годинниковою стрілкою, кожен гравець активує одного зі своїх Радників та виконує відповідну дію. Так продовжується, допоки всі гравці не активують усіх своїх Радників.

3. Фаза Досягнень.

У цій фазі гравці наближаються до мети – завоювання Великого Княжого Столу, обирають нові карти Задумів та отримують прибуток. Потім гравці готуються до наступного раунду гри.


   Ви можете здобути перемогу кількома шляхами:

1. Правте землями: зберіть на землях Київської Русі більше військ, аніж ваші суперники.
2. Споруджуйте будівлі: розгортайте будівництво церков, фортець та ринків на сусідніх землях.
3. Обкладіть податтю землі: завантажте свій човен різноманітними товарами.
4. Воюйте: атакуйте суперників та здобувайте військову славу.
5. Досягніть таємної мети: зосередьте свої зусилля на виконанні унікального завдання.
6. Здійснюйте задуми: ефективно розпоряджайтеся ресурсами та ситуацією на ігровому полі.


   Хоча гра винагороджує вас за кожну з перелічених дій, перемога значною мірою залежатиме від того, наскільки ви будете успішні у трьох перших із них.


Основные
Производитель  Ігромаг
Страна производительУкраина
ПредназначениеДля двоих, Для детей, Для мужчин
Возрастная группаОт 12 лет
Минимальное количество участников2 чел.
Количество участников4
Время игры60 - 120 мин.
СостояниеНовое
  • Цена: 1 659,17 грн.